STALEN BUISPALEN HEIEN WESTLAND

Trillingsarm heiwerk op moeilijk bereikbare plaatsen

Stalen buispalen heien op een locatie met beperkte ruimte of werkhoogte? Van Dijk Maasland is gespecialiseerd in heiwerk op moeilijk bereikbare plaatsen. Met onze compacte heistelling kunnen we werken vanaf 2,05 meter werkhoogte en stalen buispalen inwendig en trillingsarm heien.

Vanuit Maasland werken we in het Westland en omgeving. We zijn er voor aannemers, bouwbedrijven, funderingsbedrijven en andere bouwpartners die voor een project een ervaren specialist in heiwerk zoeken.

“JUIST OP LOCATIES WAAR EEN REGULIERE HEISTELLING NIET KAN KOMEN, KUNNEN WIJ VAAK WÉL UIT DE VOETEN.”

T. BARENDSE – PROJECTLEIDER VAN DIJK MAASLAND

FOCUS

  • Stalen buispalen heien
  • Vanaf 2,05 meter werkhoogte
  • Trillingsarm heien door inwendige heimethode
  • Geschikt voor moeilijk bereikbare plaatsen
  • Bestaande bouw en nieuwbouw
  • Woningen, aanbouwen en bedrijfspanden
  • Ook inzetbaar voor kademuren, bruggen en geluidschermen
  • Specialistische onderaannemer voor aannemers en bouwbedrijven

ERVARING MET HEIWERK IN DE PRAKTIJK

Onze compacte heioplossingen worden ingezet voor uiteenlopende projecten. U ziet ons veel in het Westland, maar ook in het noorden werden we regelmatig gespot: Zo realiseerden we voor de Gemeente Hengelo de fundering voor circa 240 meter geluidscherm met onze nieuwe elektrische mini-heistelling.

Ook bij een project in Wolvega brachten we 303 palen aan voor een geluidscherm van circa 1.200 meter.

Deze projecten laten zien hoe flexibel onze heioplossingen kunnen worden ingezet, ook wanneer bereikbaarheid, ruimte en de omgeving belangrijke aandachtspunten zijn.

HEIEN OP MOEILIJK BEREIKBARE PLAATSEN

Bij heiwerk in de bestaande bouw is de beschikbare ruimte vaak beperkt. Een lage doorgang, smalle toegang of bestaande bebouwing kan ervoor zorgen dat een reguliere heistelling niet inzetbaar is. Juist voor die situaties heeft Van Dijk Maasland compacte machines en veel ervaring met heiwerk op lastige locaties.

Onze HL800-heistelling kan worden teruggebouwd van circa 6 meter naar een werkhoogte van slechts 2,05 meter. Hierdoor kunnen we ook op locaties werken waar de hoogte beperkt is.

De stalen buispalen worden opgebouwd uit segmenten die op locatie aan elkaar worden gelast. Zo kunnen we de benodigde paallengte realiseren zonder dat complete lange palen op de bouwplaats hoeven te worden aangevoerd.

Funderingsherstel-Essenweg-50-Rotterdam-Van Dijk Maasland 3

TRILLINGSARM HEIEN MET STALEN BUISPALEN

Stalen buispalen kunnen door middel van een inwendige heimethode trillingsarm worden aangebracht. Hierbij wordt gebruikgemaakt van een valblok dat in de buis werkt.

Deze manier van heien kan interessant zijn wanneer de werkzaamheden plaatsvinden naast bestaande woningen, bedrijfspanden of andere constructies waarbij trillingen een aandachtspunt zijn. Trillingsarm betekent niet dat er helemaal geen trillingen ontstaan. De juiste uitvoeringsmethode wordt daarom altijd afgestemd op de specifieke situatie en omgeving.

Door onze jarenlange ervaring met funderingsherstel zijn we gewend om te werken in en naast bestaande bebouwing.

SAMENWERKEN MET AANNEMERS EN BOUWPARTNERS

Van Dijk Maasland werkt graag samen met professionele bouwpartners. Heeft u als aannemer, bouwbedrijf of funderingsbedrijf een project waarbij stalen buispalen nodig zijn? Dan kunnen wij het heiwerk als specialistische onderaannemer verzorgen.

We denken graag al tijdens de werkvoorbereiding mee. Zo kunnen we samen kijken naar de bereikbaarheid van de locatie, de beschikbare werkhoogte en de meest praktische manier om het heiwerk uit te voeren.

Korte lijnen en één aanspreekpunt zorgen ervoor dat het heiwerk goed aansluit op de rest van uw planning en uitvoering.

WAAR KUNNEN STALEN BUISPALEN WORDEN TOEGEPAST?

Stalen buispalen kunnen in verschillende situaties worden toegepast. Van Dijk Maasland voert heiwerk uit bij zowel bestaande bouw als nieuwbouw en bij diverse civiele constructies.

WONINGEN EN AANBOUWEN
Bij het onderheien van bestaande woningen, aanbouwen en uitbouwen kunnen stalen buispalen worden toegepast om een constructie opnieuw of aanvullend te funderen.

NIEUWBOUW
Ook voor nieuwbouwprojecten kunnen wij het heiwerk verzorgen, bijvoorbeeld wanneer de beschikbare ruimte vraagt om een compacte en flexibele werkwijze.

KADEMUREN EN BRUGGEN
Onze ervaring met funderingstechniek zetten we ook in bij civiele constructies, zoals kademuren en bruggen.

GELUIDSCHERMEN
Voor geluidschermen en vergelijkbare constructies kunnen eveneens palen worden aangebracht. Met onze compacte machines kunnen we ook op locaties werken waar ruimte beperkt is.

RUIME ERVARING IN HEIWERK EN FUNDERINGSTECHNIEK

Van Dijk Maasland heeft meer dan 40 jaar kennis en ervaring in heiwerkzaamheden. Daarnaast zijn we al meer dan 20 jaar actief in funderingsherstel bij woningen en constructies.

Die combinatie van kennis en ervaring is waardevol bij projecten waar het heiwerk onderdeel is van een groter funderingsvraagstuk. We kennen niet alleen het heiwerk, maar ook de praktijk van werken aan en naast bestaande constructies.

Vanuit Maasland zijn we actief in het Westland en de rest van Zuid-Holland. En soms rijden we een stukje verder. 

STALEN BUISPALEN HEIEN IN HET WESTLAND?

Heeft u als aannemer, bouwbedrijf of andere opdrachtgever een project in het Westland waarbij stalen buispalen nodig zijn? Of wilt u vooraf bespreken of uw locatie geschikt is voor heiwerk?

Neem contact op met Van Dijk Maasland. We denken graag mee over de mogelijkheden en een praktisch uitvoerbare oplossing.

Twan Barendse – Projectleider Funderingstechniek
06 16 41 71 04
t.barendse@vdijk.nl